• Hlavní stránka

Jsme jednou z předních advokátních kanceláří v České republice. Nabízíme komplexní právní služby vysoké odborné kvality jak českým, tak i zahraničním subjektům různého oborového spektra a velikosti. Jsme schopni pokrýt všechny hlavní oblasti práva. Naši právníci jsou rozděleni do odborných týmů, které jsou zaměřené vždy na určitou oblast práva. Toto rozdělení umožňuje zvýšit odborný potenciál každého právníka ve prospěch klienta a jeho konkrétního zadání.

Naším cílem je:

  • podporovat hodnotu vašeho byznysu
  • nalézat pro vás v právu inspiraci a úspěch
  • nehledat právní problémy, ale jejich řešení

Nabízíme:

  • návrh právního řešení, které podporuje obchodní záměr klienta
  • rychlost právní pomoci
  • schopnost porozumět obchodním problémům klienta
  • vysokou odbornost právních služeb
  • flexibilitu
  • profesionalitu
  • loajalitu

Zaměřujeme se především právní služby v podnikatelském prostředí, poskytujeme pravidelné sledování podnikatelské legislativy a právní navigaci.

Jako jedni z mála usnadňujme našim klientům vstup na zahraniční trhy a právní pomoc při realizaci firemních investic na východních trzích v Rusku, Ukrajině, Číně atd.

Poskytujeme právní poradenství pro nizozemské investory a podnikatele působící v ČR, jakožto i právně podporujeme české podnikatelské subjekty v jejich působení v Nizozemí.

Dále zprostředkováváme právní služby v zahraničí, a to prostřednictvím mezinárodní sítě advokátních kanceláří JCA International www.jca-lawyers.com.

VKŠ patří mezi největší advokátní kanceláře v České republice. Právní služby poskytujeme nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině, ruštině a ukrajinštině.

Právní novinky

Novinky v železničním právu

Odborník VKŠ na železniční právo Mgr. Tomáš Tyll připravil spolu s advokátkou Petrou Buzkovou odborný seminář na téma novinky v železničním právu. Akce, která se konala 20. března v Praze, byla určena především pro dopravní a spediční společnosti působící v oboru nákladní železniční dopravy.

 

Omezení anonymních akcií

Na konci června (30. 6.) vejde v platnost novela obchodního zákoníku, přinášející limity použití akciií na doručitele. Značně se tak omezí anonymita vlastníků akciových společností, snadnější bude i jejich identifikace, např. ve spojení s výplatou dividend (podílu na zisku společnosti).


Aktuálně

Advokátní kancelář VKŠ se stala partnerem ERSTE Premier a od prosince 2013 nabízí všem členům Premier Benefit Clubu bezplatné právní poradenství a zvýhodněné právní služby.

Prvního června se stala účinnou novela Ústavy, která ukončila doživotní imunitu poslanců, senátorů a ústavních soudců. Nově požívají uvedení činovníci této výsady pouze po dobu jejich funkčního období a samozřejmě pouze tehdy, pokud komora, jejíž jsou členy nesouhlasí s jejich vydáním (u ústavních soudců se vyslovuje Senát).


 Odebírejte novinky přes RSS.